zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

AKTUALNOŚCI

Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym,
aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości,
a spotkania w gronie najbliższych
upływały w miłym, wiosennym nastroju,

FIRMA ELANDA
Mamy zaszczyt poinformować, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”. Nagroda przyznana została przez Wydawnictwo "Apteka" Sp. z o.o. w ramach publikacji „Świat Farmacji", na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.
Wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy,
składamy życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku!
Zapraszamy na nasz fan page na FACEBOOKU – znajdziecie tam informacje o zwycięskiej herbatce, skany i zdjęcia:
https://www.facebook.com/pages/Elanda-Rozprza/324791264200213