zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

AKTUALNOŚCI

Jesteśmy niezwykle dumni, z faktu że Herbatka WSPOMAGAJĄCA PRAWIDŁOWY POZIOM CUKRU firmy ELANDA zyskała wyróżnienie diabetyków w plebiscycie "Dobre dla diabetyka 2013", organizowanym przez redakcję magazynu "PEN. Cukrzyca i otyłość".
http://www.magazynpen.com.pl/cukrzyca-i-otylosc/pen/w-aktualnym-numerze/morwa-biala-plus-superprodukt-2013/54
Miło nam poinformować, że wydaniu specjalnym GALA MEN znalazła się nasza nowa HERBATKA O SMAKU OWOCÓW LEŚNYCH.
Nowa linia herbatek owocowych cieszy się coraz większą popularnością. Miesięcznik M JAK MAMA w najnowszym numerze (nr12), polecił swoim czytelniczkom i wszystkim mamom Herbatkę o smaku owoców lesnych.
Zapraszamy na konkurs pod hasłem "MALINA NA ZDROWIE", który organizujemy wraz z portalem dlaLejdis.pl. Do wygrania są zestawy pysznych, owocowych herbat firmy ELANDA. Szczególowe informacje o konkursie dostępne są na portalu: http://dlalejdis.pl/konkurs/malina_na_zdrowie
Konkurs potrwa do 6 listopada!!!!