zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

AKTUALNOŚCI

Już możecie dołączyć do nas na Facebooku, gdzie zamieszczamy wszelkie newsy, konkursy, publikacje prasowe dotyczące naszych produktów. Zapraszamy do zabawy i komentowania: https://pl-pl.facebook.com/pages/Elanda-Rozprza/324791264200213
Witamy na naszej odświeżonej stronie internetowej. Pragnąc jak najlepiej ułatwić naszym Klientom kontakt z nami, postanowiliśmy stworzyć całkowicie nowy serwis internetowy. Mamy ogromną nadzieję, że poruszanie się po naszej nowej stronie będzie dla Państwa przyjemnością, a strona spełni Państwa oczekiwania.