zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

Herbatka dla dzieci powyżej 3 roku życia
owocowa z koperkiem  20 x 2 g


100% natury
Bez aromatów i sztucznych barwników
Łagodny smak wyłącznie naturalnych składnikówHerbatka skomponowana na bazie wyłącznie naturalnych składników. Delikatny ziołowo-owocowy smak na pewno przypadnie do gustu wszystkim dzieciom. Herbatka owocowa z koperkiem to dobry wybór dla naszych milusińskich. Zalecana do picia o każdej porze dnia i roku.
 
Produkt polecany szczególnie dla dzieci powyżej 3 roku życia oraz dla całej rodziny.

 
Składniki: owoc kopru włoskiego (Foeniculumofficinale) (35%), kwiat rumianku (Matricariachamomilla) (20%), owoc anyżu (Pimpinellaanisum) (20%), owoc maliny (Rubusidaeus L.) (10%), owoc kminku (Carumcarvi) (10%), kwiat lipy  (TiliacordataMiller) (5%)

Koper włoski pomaga w przyspieszaniu trawienia, ma pozytywny wpływ na układ pokarmowy, zapobiega wzdęciom i skurczom brzucha.

Kminek lekarski wspiera prawidłowe funkcjonowanie jelit, wspomagafunkcjetrawienne.

Owoc anyżu  przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego

Rumianek pospolity ma pozytywny wpływ na pracę układu pokarmowego i oddechowego, wspomaga układ odpornościowy, przyczynia się do optymalnego relaksu.

Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Ilość netto: 40 g (20 saszetek x 2 g)