zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

Melisa
 

Herbatka stanowi uzupełnienie diety.

Melisa lekarska ma działanie wyciszające, ułatwia zasypianie i pozytywnie wpływa na jakość snu, przyczynia się do optymalnego odprężenia, zmniejsza napięcie i drażliwość, pomaga utrzymać pozytywny nastrój i dobre samopoczucie. Wspiera  trawienie i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.


Substancje: liść melisy (Melissa officinalis) (100 %).

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Zawartość netto: 42 g (30 szt. po 1,4 g)

Powiadomienie: GIS-ŻP-SD-4230-2414/KCH/11