zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

Herbatka o smaku żurawiny i czarnej porzeczki

Opis produktu

Delektuj się smaczną herbatką o smaku żurawiny i czarnej porzeczki, która przeniesie Cię w pachnący świat owocowego sadu. Urozmaicaj dietę swojej rodziny o różnorodne kompozycje smaków i zapachów czerpanych z natury. Nasze herbatki poprawią nastrój i nadadzą Twojemu życiu nowy wymiar. W chłodne dni rozgrzeją smakiem dojrzałych owoców, a w upały ukoją pragnienie orzeźwiającym, aromatycznym napojem.


Skład

Kwiat hibiskusa, owoc aronii, owoc czarnej porzeczki, owoc żurawiny, kwasek cytrynowy (regulator kwasowości), aromaty.


Zawartość opakowania

40g (20 saszetek po 2,0 g)