zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

Karkade 1 wyciszająca
Składniki

Kwiat hibiskusa, liść mięty, liść melisy

Kwiat hibiskusa zawierający związki flawonowe (antocyjany) wykazuje wpływ na przepuszczalność ścian naczyń włosowatych, polepszając ukrwienie w obrębie siatkówki oka, wpływa dodatnio na ostrość widzenia.

Liść mięty dzięki zawartości olejku eterycznego stosowany jest w zaburzeniach trawienia, pomocniczo w stanach nieżytowych przewodu pokarmowego.

Liść melisy stosowany jest w nadmiernym pobudzeniu nerwowym, uczuciu niepokoju, pobudzeniu nerwowym.
 

Wskazania

Herbatka wyciszająca to wyselekcjonowana kompozycja ziół, która nie tylko wyśmienicie smakuje, ale również naturalnie wycisza i odpręża.

Herbata jest polecana osobom narażonym na stres, idealnie zrelaksuje po ciężkim dniu i poprawi samopoczucie.


Zawartość opakowania

20 saszetek po 2 g

POBIERZ ULOTKĘ