zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

Sonol                                                                                                             Opis produktu

Sonol – Jest to lek złożony w formie płynu do stosowania na skórę, stosowany zewnętrznie jako środek pomocniczy w leczeniu chorób zakaźnych skóry,

Zastosowanie

Sonol jest wskazany jako środek pomocniczy w leczeniu chorób infekcyjnych skóry, do smarowania miejsc swędzących i wykwitów na wargach.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować na otwarte rany, błony śluzowe i skórę uszkodzoną. Nie wolno stosować u noworodków i dzieci do 12 roku życia.  Nie stosować w przypadku rozległych zmian złuszczających (np. w łuszczycy).

Ciąża i karmienie piersią

Nie stosować u kobiet w ciąży i u kobiet karmiących piersią, jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne.

Substancje czynne

Substancjami czynnymi leku są: mentol, kwas salicylowy, tymol (21 mg + 21 mg + 2 mg)/1 ml, substancją pomocniczą leku jest: glikol propylenowy.

Podmiot odpowiedzialny

ELANDA Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych Sp. J.

Ostrzeżenie

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

POBIERZ ULOTKĘ