zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

AFRONIS 100 g


Opis produktu

Afronis – Jest to lek złożony, ma postać płynu (100 g) do stosowania na skórę, wydawany bez recepty, do zewnętrznego stosowania. Działa przeciwbakteryjnie, słabo znieczulająco
i przeciwświądowo.
 

Zastosowanie

Afronis jest wskazany do stosowania jako środek pomocniczy w trądziku pospolitym
Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu R/0065.
 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, nie stosować na otwarte rany, błony śluzowe i skórę uszkodzoną. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.
 

Ciąża i karmienie piersią

Nie stosować u kobiet w ciąży i u kobiet karmiących piersią,


Substancje czynne

100 g płynu zawiera: Mentol racemiczny (Mentholum) 0,2 g, rezorcyna (Resorcinolum) 2 g, kwas borowy (Acidum boricum) 3 g, tymol (Thymolum) 0,05 g.
 


Podmiot odpowiedzialny:  ELANDA Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych Sp. J.


Ostrzeżenie

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

POBIERZ ULOTKĘ