zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

MelisaOpis produktu

Melissae folium - jest to lek zawierający liść melisy w saszetkach z bibuły termozgrzewalnej do jednorazowego zaparzania, wydawany bez recepty, do stosowania doustnego w postaci naparu, łagodnie uspokaja, wspomaga procesy trawienne.
 

Zastosowanie

lek do stosowania tradycyjnie w objawach napięcia i niepokoju oraz niewielkich dolegliwościach skurczowych przewodu pokarmowego
 

Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu

Pozwolenie Nr IL – 4159/LN
 

Zawartość opakowania

- 30 saszetek po 1,5g
 

Ostrzeżenie

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

POBIERZ ULOTKĘ