zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

KARKADE 3


Składniki

Kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, owoc bzu czarnego, owoc jarzębiny

Kwiat hibiskusa zawierający związki flawonowe (antocyjany) wykazuje wpływ na przepuszczalność ścian naczyń włosowatych, polepszając ukrwienie w obrębie siatkówki oka, wpływa dodatnio na ostrość widzenia.

Owoc dzikiej róży jest surowcem uzupełniającym niedobory witaminy C.

Owoc bzu czarnego stosowany jest jako środek odtruwający organizm i usuwający z niego szkodliwe produkty przemiany materii.

Owoc jarzębiny dzięki zawartości znacznych ilości witaminy C reguluje niektóre procesy oksydoredukcyjne i uzupełnia braki tej witaminy w organizmie.
 

Wskazania

Herbatka witaminizująca to wyjątkowa mieszanka ziół bogata w witaminę C i minerały, polecana do picia dla osób osłabionych i przemęczonych. Herbata uzupełni niedobory witamin, pomoże odzyskać siły witalne, chęć do życia oraz dobry nastrój.
 

Zawartość opakowania

20 saszetek po 2 g

POBIERZ ULOTKĘ