zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

Herbatka wspomagająca serce
Działanie


Owoc głogu zawiera głównie flawonoidy, kwasy fenolowe, garbniki. Działa normalizująco  na pracę mięśni gładkich jelit, dróg moczowych, naczyń krwionośnych, wzmacnia pracę serca.

Owoc dzikiej róży   jest surowcem uzupełniającym  niedobory witaminy C.

Liść  melisy  zawierający olejek  eteryczny działa normalizująco  i pomocniczo  w stanach nadmiernego pobudzenia nerwowego, uczuciu niepokoju, przy bezsenności.

Ziele skrzypu jest źródłem flawonoidów, potasu i krzemu o działanie prozdrowotnym i regenerującym. Dzięki zawartości łatwo przyswajalnej krzemionki  i właściwościom uszczelniającym naczynia krwionośne  stosowane jest m.in. w pielęgnacji  niedoskonałości cery


Wskazania


Produkt polecany pomocniczo do stosowania w uzupełnieniu codziennej diety. Herbatka wspomaga i  może wzmacniać  pracę serca.
 

Powiadomienie

GIS-BŻ-Ż-4230-1291-1/KŚ/10


Zawartość opakowania


20  saszetek po 1,5 g

POBIERZ ULOTKĘ