zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

HEPATOCHOLOpis produktu

Suplement Diety - Hepatochol – jest preparatem roślinnym wpływającym na pracę wątroby przez pobudzanie wydzielania żółci. Ułatwia jej przepływ w drogach żółciowych, przyspiesza eliminację z żółcią szkodliwych substancji z organizmu i reguluje procesy trawienia.
 

Zastosowanie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych za wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących, polecany do stosowania jako uzupełnienie diety w substancje bioaktywne poprawiające funkcje wątroby, działające żółciopędnie oraz ułatwiające trawienie.
 

Rejestracja

Powiadomienie GIS z 19.10.2006r
 

Zawartość opakowania

- 30 tabletek po 600 mg

POBIERZ ULOTKĘ