zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

HERBATKA UŁATWIAJĄCA TRAWIENIE 20 x 1,5 g – suplement diety
Działanie


Owoc kminku jest typowym aromatycznym surowcem olejkowym. Wywiera działanie pomocnicze w zaburzeniach pracy przewodu pokarmowego związanych z nieprawidłowym trawieniem.

Owoc kopru włoskiego  zawierający  olejki eteryczne  wspomaga  łaknienie, pomaga w przyspieszaniu  trawienia, zalecany jest pomocniczo do stosowania w zaburzeniach trawienia.

Liść mięty  dzięki zawartości olejku eterycznego  stosowany jest wspomagająco w zaburzeniach trawienia, pomocniczo w stanach nieżytowych przewodu pokarmowego.

Koszyczek rumianku ze względu na zawartość olejków eterycznych znajduje  m.in. zastosowanie w regulacji zaburzeń pracy żołądka i jelit .
 

Wskazania

Herbatka  może być polecana pomocniczo w dolegliwościach trawiennych. Zioła wchodzące w skład produktu  są pomocne w  zaburzeniach pracy  przewodu pokarmowego, regulują pracę  układu pokarmowego.
 

Powiadomienie

GIS-BŻ-Ż-4230-1287-1/KŚ/10
 

Zawartość opakowania

20  saszetek po 1,5 g

POBIERZ ULOTKĘ