zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

PRODUKTY

MiętaMIĘTA – herbatka miętowa
herbatka do zaparzania w saszetkach


Powiadomienie:

GIS-HŻ-4230-978/PW/05
 

Zawartość netto:

45 g (30 szt. po 1,5 g)

Substancje:

liść mięty (Mentha piperita) (100 %).

Mięta wspiera proces trawienia, przyczynia się do prawidłowego działania układu pokarmowego, ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie żołądka i jelit, łagodzi wzdęcia i skurcze brzucha. Przyczynia się do optymalnego odprężenia.

Sposób użycia:

1 saszetkę herbatki zalać 3/4 szklanki wrzącej wody (ok. 200 ml), parzyć pod przykryciem ok. 5 minut. Napar zaleca się pić 2 razy dziennie po posiłkach.  Nie przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej.

Ilość substancji


Nazwa substancji W 1 saszetce W zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu  (2 saszetki)
Liść mięty 1,5 g 3,0 gHerbatka stanowi uzupełnienie diety.

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

POBIERZ ULOTKĘ