zakład produkcji środków farmaceutycznych
Elanda Elanda Elanda

Aktualności

  • Z przyjemnością informujemy, że firma Elanda po raz kolejny otrzymała nagrodę „PRODUKT ROKU” dla produktu AFRONIS w kategorii preparaty „Przeciwtrądzikowe zewnętrzne”.
    2016-04-26
  • Z przyjemnością informujemy że, nasz produkt dla dzieci „Herbatka owocowa z koperkiem” został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyty certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT potwierdza najwyższą, jakość i rodzime pochodzenie wyrobu. Decyzja o przyznaniu prestiżowego godła „Doceń polskie” zapadła podczas piętnastego już audytu artykułów spożywczych.
    2015-02-06
  • Miło nam poinformować, że Herbatka wspomagająca prawidłowy poziom cukru została uhonorowana statuetką SUPERPRODUKT 2014 – w kategorii środki żywności diabetyków i otyłych w plebiscycie czytelników magazynu Pen Dobre dla diabetyka 2014
    2014-12-17

USŁUGI

Firma ELANDA świadczy usługi dotyczące pakownia w saszetki z bibuły termozgrzewalnej różnego typu herbat , mieszanek ziołowych, ziół jednorodnych oraz przygotowania i konfekcji płynów jednorodnych i mieszanin w zakresie 10g-150g.

Istnieje możliwość wykonania badań analitycznych w naszym laboratorium zakładowym zarówno fizyko-chemicznych jak i mikrobiologicznych. Usługi wykonujemy w standardzie GMP pod nadzorem osoby wykwalifikowanej.

Więcej informacji można uzyskać wysyłając zapytanie na adres: elanda@elanda.pl lub pod numerem telefonów (044) 61-58-253, (044) 61-58-254